Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Stronę dopiero tworzymy, w związku z czym nie ma jeszcze ukazanego całego asortymentu, za co przepraszamy, ale wierzymy, iż w najbliższym czasie, powstanie nasza strona z pełną oferta.

Jesteśmy Księgarnią religijną i Salonem sprzedaży liturgicznej. W swojej ofercie posiadamy duży wybór książek o tematyce religijnej i nie tylko, audiobooków, religijnych filmów DVD, płyt CD z muzyką religijną tradycyjną oraz współczesną. Nasz asortyment nawiązuje do Sakramentów świętych Chrztu Świętego, I Komunii Świętej, Bierzmowania, Ślubu oraz Kapłaństwa, dlatego znajdziecie państwo u nas upominki, podarunki upamiętniające poszczególne Sakramenty. Od pewnego czasu rozszerzyliśmy działalność o Salon sprzedaży liturgicznej. W ofercie Salonu posiadamy naczynia i szaty liturgiczne, bieliznę ołtarzową, księgi liturgiczne i parafialne, świece ołtarzowe, asortyment dla kapłanów... 

Tymczasem serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego punktu w Wejherowie, który znajduje się na cudownym wejherowskim rynku, tuż obok Kolegiaty św.Trójcy, a także do ponownych odwiedzin naszej strony. 

Zapraszamy!